Gniazda.com.pl
Matt.com.pl
PL EN

Od 1982 roku na rynku
producent abonenckich gniazd antenowych

Sprzedaż hurtowa i detaliczna

Podział wg korpusów

Podział wg funkcji

Indywidualna produkcja na zamówienie
Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Innowacyjność, funkcjonalność, jakość
Nowości, promocje, wyprzedaże

PTH MATT prowadzi sprzedaż internetową (sklep.matt.com.pl)  – w formie wysyłkowej, jak również sprzedaż stacjonarną w siedzibie naszego sklepu w Łodzi na ul. Wólczańskiej 241 (sklep czynny od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00). Część produktów dostępnych jest poprzez allegro.pl, poprzez nasz sklep, można też zamówić poprzez e-mail pth@matt.com.pl lub poprzez formularz kontaktowy. Wszystkie oferowane towary sprzedajemy w pojedynczych jednostkowych ilościach (dla klientów detalicznych) jak również w ilościach hurtowych dla reszty klientów. Przy większej ilości zamówienie oferujemy dodatkowe rabaty negocjowane indywidualnie.

Z uwagi na produkcję elementów biernych do telewizji kablowych (w tym między innymi gniazd antenowych RTV, SAT i DATA) naszymi klientami są lub byli w przeszłości największe telewizje kablowe dostępne w Polsce m.in. :

- UPC Polska
- Multimedia Polska
- INEA
- Toya
- Promax
- Sat Film
- i wiele więcej…

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą. Każdy znajdzie w niej produkt który spełni oczekiwania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i chętnie służymy pomocą w doborze odpowiedniego towaru. Pytania nic nie kosztują a dzięki nim można się wiele dowiedzieć.

W ciągu tych lat opracowano i wdrożono do produkcji kilkaset typów różnych elementów wykorzystywanych w sieciach TVK (CATV). Należą do nich gniazda abonenckie, rozgałęźniki, odgałęźniki, multitapy, tłumiki, filtry, zwrotnice, separatory, izolatory i wiele innych.

Wykonujemy zarówno produkcję seryjną jak i na zamówienie. Minimalna określona przez nas wielkość zamówienia - 1 sztuka. Podejmujemy się opracowywać produkty, których ogromne firmy międzynarodowe produkujące (przeważnie na Dalekim Wschodzie), nie podejmują się wymyślać ze względu na niską rentowność. Dla nas najważniejszy jest klient, dlatego podejmujemy się także tych trudnych tematów, za które duże firmy się nie chcą brać.

PTH MATT jest aktualnie jednym z niewielu polskich producentów elementów biernych wykorzystywanych m.in. w sieciach telewizji kablowych i satelitarnych. Możemy zaprojektować i wyprodukować elementy według indywidualnych życzeń klienta, nawet w pojedynczych ilościach. Stosujemy uznane standardy światowe w zakresie projektowania i produkcji, prowadzimy wieloetapową 100% kontrolę jakości każdego wyprodukowanego wyrobu. Od 2007 r. stosujemy wdrożony System Zarządzania Jakością, obecnie ISO 9001:2008.

PTH MATT oferuje chyba najbogatszy w Europie wybór abonenckich gniazd antenowych, w kilkuset różnych typach oraz kilkunastu różnych korpusach, co powinno zadowolić najbardziej wymagających Klientów. Produkowane są gniazda antenowe radiowo-telewizyjne RTV, satelitarne RTV-SAT oraz multimedialne RTV-DATA, produkowane są także proste przyłącza abonenckie pozbawione jakiejkolwiek elektroniki.

Dodatkowo produkujemy wszelkiego typu filtry i zwrotnice  częstotliwościowe, zwrotnice multimedialne, izolatory, tłumiki szerokopasmowe i tłumiki kanału zwrotnego, odgałęźniki i rozgałęźniki, a także korektory, separatory oraz inne elementy bierne stosowane w sieciach zbiorczych, telewizji kablowych oraz indywidualnych instalacjach antenowych.  Jednocześnie w ofercie handlowej naszej hurtowni znaleźć można różnego typu osprzęt dodatkowy m.in. anteny i maszty, narzędzia i mierniki, elementy i urządzienia wykorzystywane w sieci RTV, RTV-SAT oraz sieci LAN, WAN i telekomunikacyjnej. W ofercie posiadamy szeroki wybór różnego typu kabli i przewodów. Dodatkowo nadal prowadzimy produkcję i sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari.

gniazda.com.pl - abonenckie gniazda RTV, RTV SAT, RTV DATA, zwrotnice multimedialne, rozgałęźniki i odgałęźniki antenowe, przyłącza abonenckie antenowe, komputerowe