Gniazda.com.pl
Matt.com.pl
PL EN

Od 1982 roku na rynku
producent abonenckich gniazd antenowych

Indywidualna produkcja na zamówienie

Podział wg korpusów

Podział wg funkcji

Indywidualna produkcja na zamówienie
Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Innowacyjność, funkcjonalność, jakość
Nowości, promocje, wyprzedaże

Przedsiębiorstwo Techniczno – Handlowe „MATT jest producentem elementów biernych wykorzystywanych w sieciach telewizji kablowych. Produkowany seryjnie asortyment jest bardzo szeroki – kilkaset typów gniazd abonenckich RTV, RTV-SAT i RTV-DATA, wiele rodzajów zwrotnic multimedialnych, diplexerów, triplexerów, rozgałęźników, odgałęźników, tłumików, korektorów, filtrów oraz szereg innych wyrobów.

W wyniku kilkudziesięcioletniej współpracy z wieloma firmami, sieciami TVK powstały produkty, które są niezbędne w sieciach kablowych. Tak więc produkowany asortyment powinien usatysfakcjonować zdecydowaną większość Odbiorców. Jeśli jednak wymagania Klienta odbiegają od standardowej oferty prezentowanej m.in. na niniejszej stronie, PTH MATT chętnie podejmie się opracowania nietypowych dla firmy dotąd wyrobów. Być może staną się wtedy one produktem standardowym, a jeśli nawet nie, to ważne będzie dla nas, że spełniliśmy oczekiwania Klienta. Ważniejsze dla nas jest zadowolenie Klienta, niż ewentualna satysfakcja finansowa będąca wynikiem działania realizacji zamówienia „na wymiar”, bowiem nigdy Klient nie pokrywa 100% poniesionych nakładów na opracowanie (rozkładane są one także na rzecz ewentualnych przyszłych zamówień od potencjalnych innych Klientów, co nie zawsze dochodzi do skutku). Zazwyczaj Klient pokrywa 50% tych kosztów, jeśli jednak jest to opracowanie wyrobu rokującego nadzieje na większą sprzedaż udział Klienta w opracowaniu może ulec znacznej redukcji.

W załączonym formularzu można podać wyjściowe parametry poszukiwanego produktu. Nasz Dział Konstrukcyjny skontaktuje się wtedy z Państwem w celu uszczegółowienia parametrów oraz ewentualnej jej weryfikacji.

Jeśli Państwo szukacie wysokiej jakości produktu mieszczącego się w zakresie naszej produkcji, zapraszamy do zapoznania się za naszą ofertą lub złożenie zapytania na nietypowe dla nas wyroby. To nic nie kosztuje, a może Państwo zyskają wartościowego dostawcę, my cennego Klienta, a w wyniku współpracy może powstać nowy produkt o wysokich parametrach i walorach użytkowych!

 

UWAGA !!!

Warunkiem wykonania prototypowego filtru (którego aktualnie nie posiadamy w ofercie) jest wypełnienie odpowiednich dokumentów i przesłanie ich do nas - po szczegóły zapraszam na stronę  WARUNKI WYKONANIA PROTOTYPOWYCH FILTRÓW.


ZAPRASZAMY!

Formularz zamówieniowy

Imię i nazwisko: *
Nazwa firmy:
Stanowisko w firmie:
Adres e-mail: *
Telefon kontaktowy: *
Nazwa elementu/urządzenia: *

Przewidywana docelowa liczba urządzeń, które jest przedmiotem zapytania: *
Przewidywany okres zapotrzebowania na liczbę z punktu wyżej: *
WEJŚCIE – liczba wejść, pasma wejściowe itp.: *

WYJŚCIA - liczba wyjść, pasma przepustowe, zaporowe, tłumienia w pasmach, stromości zboczy itp.: *

INNE WYMAGANIA:


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych w celu kontaktu ze mną
Proszę wprowadzić kod weryfikacyjny:


* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

PTH MATT jest aktualnie jednym z niewielu polskich producentów elementów biernych wykorzystywanych m.in. w sieciach telewizji kablowych i satelitarnych. Możemy zaprojektować i wyprodukować elementy według indywidualnych życzeń klienta, nawet w pojedynczych ilościach. Stosujemy uznane standardy światowe w zakresie projektowania i produkcji, prowadzimy wieloetapową 100% kontrolę jakości każdego wyprodukowanego wyrobu. Od 2007 r. stosujemy wdrożony System Zarządzania Jakością, obecnie ISO 9001:2008.

PTH MATT oferuje chyba najbogatszy w Europie wybór abonenckich gniazd antenowych, w kilkuset różnych typach oraz kilkunastu różnych korpusach, co powinno zadowolić najbardziej wymagających Klientów. Produkowane są gniazda antenowe radiowo-telewizyjne RTV, satelitarne RTV-SAT oraz multimedialne RTV-DATA, produkowane są także proste przyłącza abonenckie pozbawione jakiejkolwiek elektroniki.

Dodatkowo produkujemy wszelkiego typu filtry i zwrotnice  częstotliwościowe, zwrotnice multimedialne, izolatory, tłumiki szerokopasmowe i tłumiki kanału zwrotnego, odgałęźniki i rozgałęźniki, a także korektory, separatory oraz inne elementy bierne stosowane w sieciach zbiorczych, telewizji kablowych oraz indywidualnych instalacjach antenowych.  Jednocześnie w ofercie handlowej naszej hurtowni znaleźć można różnego typu osprzęt dodatkowy m.in. anteny i maszty, narzędzia i mierniki, elementy i urządzienia wykorzystywane w sieci RTV, RTV-SAT oraz sieci LAN, WAN i telekomunikacyjnej. W ofercie posiadamy szeroki wybór różnego typu kabli i przewodów. Dodatkowo nadal prowadzimy produkcję i sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari.

gniazda.com.pl - abonenckie gniazda RTV, RTV SAT, RTV DATA, zwrotnice multimedialne, rozgałęźniki i odgałęźniki antenowe, przyłącza abonenckie antenowe, komputerowe