Gniazda.com.pl
Matt.com.pl
PL EN

Od 1982 roku na rynku
producent abonenckich gniazd antenowych

AKTUALNOŚCI

Podział wg korpusów

Podział wg funkcji

Indywidualna produkcja na zamówienie
Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Innowacyjność, funkcjonalność, jakość
Nowości, promocje, wyprzedaże

UDZIELONY PATENT NA
Przyłącze przewodu koncentrycznego, zwłaszcza w gnieździe lub rozdzielaczu abonenckim,
a także w zwrotnicy antenowej, symetryzatorze lub wzmacniaczu antenowym


   W prezentowanym wynalazku żyła gorąca oraz ekran przewodu są widoczne w całym obszarze przyłącza toteż połącznie może być wykonane staranniej i jest bardziej „czytelne” dla osoby montującej przewód (bez specjalistycznego narzędzia).

   Najważniejszym elementem przyłącza jest styk nożowy wykonany ze sprężystej, dobrze przewodzącej blachy. Styk ten ukształtowany jest w postaci dwóch płaskich blaszek oddalonych od siebie o mniej niż założona min. średnica żyły głównej. Styk obsadzony jest w izolatorze, zamocowanym pośrednio w podstawie. Podstawa ta wraz z pokrywą dociskającą jest elementem stykowym drugiej żyły przewodu koncentrycznego - ekranu. Pokrywa dociskająca pełni podwójną funkcję – dociskania żyły głównej do styku nożowego oraz dociskania ekranu do podstawy.

PATENT NR. 217890NOWE WARUNKI WYKONANIA PROTOTYPOWYCH FILTRÓW


W celu poprawy jakości wykonywanych usług PTH MATT zwraca się z prośbą do wszystkich klientów zainteresowanych wykonaniem prototypowych filtrów (których nie posiadamy w aktualnej ofercie)
o wypełnienie dwóch poniższych formularzy. Ułatwi to nam współpracę i wyeliminuje ewentualne pomyłki.

Formularz prototypu.xls

Pierwszym dokumentem jest formularz utworzony w programie Microsoft Excel. UWAGA w celu poprawnej edycji dokumentu należy włączyć makra.

Zlecenie wykonania prototypu.pdf

Drugim dokumentem do wypełnienia jest plik w formacie pdf - umowa na wykonanie prototypu.

Wypełnienie powyższych dokumentów i przesłanie ich do PTH MATT (e-mail, fax, poczta itp.) jest warunkiem koniecznym, aby rozpocząć opracowywanie prototypów.

Dodatkowo można zapoznać się z zasadami oznaczania filtrów produkcji MATT.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt – służymy pomocą.

Mamy zaszczyt poinformować, że na mocy decyzji Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 20.12.2013 i po rozpatrzeniu zgłoszenia oznaczonego numerem P.387390 udzielony został nam Patent na wynalazek pt. „Przyłącze przewodu koncentrycznego, zwłaszcza w gnieździe lub rozdzielaczu abonenckim RTV, RTV-SAT lub RTV-DATA, a także w zwrotnicy antenowej, symetryzatorze lub wzmacniaczu antenowym” (DP/P.387).

PTH MATT jest aktualnie jednym z niewielu polskich producentów elementów biernych wykorzystywanych m.in. w sieciach telewizji kablowych i satelitarnych. Możemy zaprojektować i wyprodukować elementy według indywidualnych życzeń klienta, nawet w pojedynczych ilościach. Stosujemy uznane standardy światowe w zakresie projektowania i produkcji, prowadzimy wieloetapową 100% kontrolę jakości każdego wyprodukowanego wyrobu. Od 2007 r. stosujemy wdrożony System Zarządzania Jakością, obecnie ISO 9001:2008.

PTH MATT oferuje chyba najbogatszy w Europie wybór abonenckich gniazd antenowych, w kilkuset różnych typach oraz kilkunastu różnych korpusach, co powinno zadowolić najbardziej wymagających Klientów. Produkowane są gniazda antenowe radiowo-telewizyjne RTV, satelitarne RTV-SAT oraz multimedialne RTV-DATA, produkowane są także proste przyłącza abonenckie pozbawione jakiejkolwiek elektroniki.

Dodatkowo produkujemy wszelkiego typu filtry i zwrotnice  częstotliwościowe, zwrotnice multimedialne, izolatory, tłumiki szerokopasmowe i tłumiki kanału zwrotnego, odgałęźniki i rozgałęźniki, a także korektory, separatory oraz inne elementy bierne stosowane w sieciach zbiorczych, telewizji kablowych oraz indywidualnych instalacjach antenowych.  Jednocześnie w ofercie handlowej naszej hurtowni znaleźć można różnego typu osprzęt dodatkowy m.in. anteny i maszty, narzędzia i mierniki, elementy i urządzienia wykorzystywane w sieci RTV, RTV-SAT oraz sieci LAN, WAN i telekomunikacyjnej. W ofercie posiadamy szeroki wybór różnego typu kabli i przewodów. Dodatkowo nadal prowadzimy produkcję i sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari.

gniazda.com.pl - abonenckie gniazda RTV, RTV SAT, RTV DATA, zwrotnice multimedialne, rozgałęźniki i odgałęźniki antenowe, przyłącza abonenckie antenowe, komputerowe