Gniazda.com.pl
Matt.com.pl
PL EN

Od 1982 roku na rynku
producent abonenckich gniazd antenowych

AKTUALNOŚCI

Podział wg korpusów

Podział wg funkcji

Indywidualna produkcja na zamówienie
Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Polski produkt
Nowości w oferciePTH MATT serdecznie zaprasza na VI edycję Ogólnopolskiego Forum Operatorów Telekomunikacyjnych FORTEL 2015, które w tym roku odbędzie się w Hotelu Double Tree by Hilton Łódź przy ul. Łąkowej 29 w dniach 22 - 25 marca br.

Organizatorami Forum tradycyjnie są: Fundacja Wspierania Nowych Technologii Telekomunikacyjnych PROTELKO, Związek Pracodawców Mediów Elektronicznych i Telekomunikacji MEDIAKOM oraz miesięcznik TELEKABEL & DIGITAL TV.

 
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na zbliżającym się SAT KRAK 2014.

Wystawa odbędzie się w dniach 2-3.10.2014 w Hotelu Galaxy w Krakowie.
Plan wystawy: http://w3.satkurier.pl/pliki/14308.pdf
UDZIELONY PATENT NA
Przyłącze przewodu koncentrycznego, zwłaszcza w gnieździe lub rozdzielaczu abonenckim,
a także w zwrotnicy antenowej, symetryzatorze lub wzmacniaczu antenowym


   W prezentowanym wynalazku żyła gorąca oraz ekran przewodu są widoczne w całym obszarze przyłącza toteż połącznie może być wykonane staranniej i jest bardziej „czytelne” dla osoby montującej przewód (bez specjalistycznego narzędzia).

   Najważniejszym elementem przyłącza jest styk nożowy wykonany ze sprężystej, dobrze przewodzącej blachy. Styk ten ukształtowany jest w postaci dwóch płaskich blaszek oddalonych od siebie o mniej niż założona min. średnica żyły głównej. Styk obsadzony jest w izolatorze, zamocowanym pośrednio w podstawie. Podstawa ta wraz z pokrywą dociskającą jest elementem stykowym drugiej żyły przewodu koncentrycznego - ekranu. Pokrywa dociskająca pełni podwójną funkcję – dociskania żyły głównej do styku nożowego oraz dociskania ekranu do podstawy.

PATENT NR. 217890NOWE WARUNKI WYKONANIA PROTOTYPOWYCH FILTRÓW


W celu poprawy jakości wykonywanych usług PTH MATT zwraca się z prośbą do wszystkich klientów zainteresowanych wykonaniem prototypowych filtrów (których nie posiadamy w aktualnej ofercie)
o wypełnienie dwóch poniższych formularzy. Ułatwi to nam współpracę i wyeliminuje ewentualne pomyłki.

Formularz prototypu.xls

Pierwszym dokumentem jest formularz utworzony w programie Microsoft Excel. UWAGA w celu poprawnej edycji dokumentu należy włączyć makra.

Zlecenie wykonania prototypu.pdf

Drugim dokumentem do wypełnienia jest plik w formacie pdf - umowa na wykonanie prototypu.

Wypełnienie powyższych dokumentów i przesłanie ich do PTH MATT (e-mail, fax, poczta itp.) jest warunkiem koniecznym, aby rozpocząć opracowywanie prototypów.

Dodatkowo można zapoznać się z zasadami oznaczania filtrów produkcji MATT.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt – służymy pomocą.Logo
PTH MATT serdecznie zaprasza do Pułtuska na IV Niezależne Forum Operatorów Kablowych Media Forum 2014, które odbędzie się w dniach 07 - 10 maja 2014 roku. Cel spotkań pozostał ten sam – integracja środowiska przedsiębiorców rynku komunikacji elektronicznej oraz omawianie kluczowych zagadnień dla uczestników konferencji związanych z obecną sytuacją dla tej branży


Wśród Uczestników obecnej edycji Media Forum gościć będziemy: Operatorów TVK, ISP, Dostawców urządzeń i systemów technologicznych, Nadawców i Dystrybutorów kanałów telewizyjnych.W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku doradcy techniczno-handlowego będzie odpowiedzialna za realizację sprzedaży produktów firmy, kreowanie wizerunku oraz budowanie pozycji firmy na rynku krajowym.

Wymagania:

    - wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane wykształcenie techniczne (dodatkowym atutem będzie znajomość branży telewizji kablowych)
- min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    - gotowość do częstych wyjazdów służbowych (poszukiwanie nowych klientów na terenie kraju)
- komunikatywność
- umiejętność pracy pod presja czasu
- umiejętność organizacji czasu pracy
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- stabilną pracę w firmie z ponad 30-letnią tradycją
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- motywacyjny system wynagrodzeń
- niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)
- dużą samodzielność w działaniu
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres ksiegowosc@matt.com.pl PTH MATT zapraszama na V edycję Ogólnopolskiego Forum Operatorów Telekomunikacyjnych FORTEL, która odbędzie się w dniach 30 marca - 2 kwietnia 2014, w Hotelu Narvil, w Serocku.
Tematem tegorocznej odsłony jest „Jak sobie radzić w świecie cyfrowej konkurencji?

Organizowana przez Fundację PROTELKO i Związek Pracodawców Mediów Elektronicznych i Telekomunikacji MEDIAKOM, konferencja FORTEL należy do jednego z najważniejszych wydarzeń tego typu w Polsce.

Do zobaczenia w Serocku!Mamy zaszczyt poinformować, że na mocy decyzji Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 20.12.2013 i po rozpatrzeniu zgłoszenia oznaczonego numerem P.387390 udzielony został nam Patent na wynalazek pt. „Przyłącze przewodu koncentrycznego, zwłaszcza w gnieździe lub rozdzielaczu abonenckim RTV, RTV-SAT lub RTV-DATA, a także w zwrotnicy antenowej, symetryzatorze lub wzmacniaczu antenowym” (DP/P.387).logoSatkrak

UWAGA!!!

W Hotelu BEST WESTERN PREMIER w Krakowie w dniach 3 - 4 października 2013 roku odbyła się wystawa telewizji cyfrowej - SAT KRAK 2013. Do dyspozycji wystawców i prelegentów było 700 m kw. powierzchni hotelowej. Była to kolejna już dziewiąta edycja wystawy - tym razem spowrotem w Krakowie (wcześniejsza edycja pod nazwą SAT-DIGI-TV 2012 odbyła się w Warszawie).

Miejsce:
Hotel Best Western Premier
ul. Opolska 14a
31-323 Kraków

Termin:
3-4.10.2013


PTH MATT serdecznie zaprasza do Hotelu NARVIL w Serocku na IV Ogólnopolskie Forum Operatorów Telekomunikacyjnych FORTEL, które odbędzie się w dniach 17-20 marca 2013 roku. Tematem tegorocznej odsłony jest „Cyfrowy rynek - kto zyskuje, kto traci”.

Ogólnopolskie Forum Operatorów Telekomunikacyjnych FORTEL stanowi platformę do wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat aktualnych trendów dotyczących mediów cyfrowych w Polsce i na świecie.PTH MATT na Sat-DIGI-TV 2012logoW dniach 19-21 września 2012 roku firma MATT weźmie udział w kolejnej już edycji, największej w Polsce wystawie telewizji cyfrowej – SAT-DIGI-TV 2012 (dawniej SAT KRAK). Wystawa odbędzie się na terenie Warszawskiego Centrum EXPO XXL. Wszystkich naszych klientów zapraszamy do swojego stoiska, na którym zaprezentowane zostaną nasze flagowe produkty. Dla zwiedzających jest to możliwość zapoznania się z nowościami na rynku, poszerzenia wiedzy w dziedzinie techniki satelitarnej, oraz wzięcia udziału w konferencjach i dyskusjach, natomiast My jako PTH MATT możemy bliżej przedstawić swoje najnowsze produkty.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska !!!

Nazwa wydarzenia:
SAT-DIGI-TV 2012

Termin:
19-21.09.2012

Miejsce:

Warszawskie Centrum EXPO XXI
Hala nr 4
Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawaunia dla przedsiębiorczych

Firma MATT stosuje System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 ZN: 75.100.30827, a od kwietnia 2010 r. System ISO 9001:2008. Wdrożenie to zostało częściowo sfinansowane przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.Niniejszym informujemy, iż Przedsiębiorstwo Techniczno – Handlowe MATT zrealizowało projekt inwestycyjny pn. „WDROŻENIE DO PRODUKCJI W PRZEDSIĘBIORSTWIE TECHNICZNO-HANDLOWYM „MATT” NOWEGO TYPU KORPUSÓW ABONENCKICH GNIAZD ANTENOWYCH” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa polskiego.PTH MATT jest aktualnie jednym z niewielu polskich producentów elementów biernych wykorzystywanych m.in. w sieciach telewizji kablowych i satelitarnych. Możemy zaprojektować i wyprodukować elementy według indywidualnych życzeń klienta, nawet w pojedynczych ilościach. Stosujemy uznane standardy światowe w zakresie projektowania i produkcji, prowadzimy wieloetapową 100% kontrolę jakości każdego wyprodukowanego wyrobu. Od 2007 r. stosujemy wdrożony System Zarządzania Jakością, obecnie ISO 9001:2008.

PTH MATT oferuje chyba najbogatszy w Europie wybór abonenckich gniazd antenowych, w kilkuset różnych typach oraz kilkunastu różnych korpusach, co powinno zadowolić najbardziej wymagających Klientów. Produkowane są gniazda antenowe radiowo-telewizyjne RTV, satelitarne RTV-SAT oraz multimedialne RTV-DATA, produkowane są także proste przyłącza abonenckie pozbawione jakiejkolwiek elektroniki.

Dodatkowo produkujemy wszelkiego typu filtry i zwrotnice  częstotliwościowe, zwrotnice multimedialne, izolatory, tłumiki szerokopasmowe i tłumiki kanału zwrotnego, odgałęźniki i rozgałęźniki, a także korektory, separatory oraz inne elementy bierne stosowane w sieciach zbiorczych, telewizji kablowych oraz indywidualnych instalacjach antenowych.  Jednocześnie w ofercie handlowej naszej hurtowni znaleźć można różnego typu osprzęt dodatkowy m.in. anteny i maszty, narzędzia i mierniki, elementy i urządzienia wykorzystywane w sieci RTV, RTV-SAT oraz sieci LAN, WAN i telekomunikacyjnej. W ofercie posiadamy szeroki wybór różnego typu kabli i przewodów. Dodatkowo nadal prowadzimy produkcję i sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari.

gniazda.com.pl - abonenckie gniazda RTV, RTV SAT, RTV DATA, zwrotnice multimedialne, rozgałęźniki i odgałęźniki antenowe, przyłącza abonenckie antenowe, komputerowe