Gniazda.com.pl
Matt.com.pl
PL EN

Od 1982 roku na rynku
producent abonenckich gniazd antenowych

OFERTA

Podział wg korpusów

Podział wg funkcji

Indywidualna produkcja na zamówienie
Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Innowacyjność, funkcjonalność, jakość
Nowości, promocje, wyprzedaże

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną, a w swojej ofercie handlowej/produkcyjnej mamy szeroki asortyment produktów między innymi:

- elementy bierne wykorzystywane w instalacjach  elementy i urządzenia instalacji RTV-SAT-TVK
- złącza i przewody połączeniowe
- oprzęt elektroniki domowej
- zasilacze impulsowe i listwy zasilające
- elementy do mocowania anten
- listwy kanały i rurki instalacyjne
- manipulatory (joysticki i joypady) do retro gier i konsol
- mierniki do pomiarów sygnału TVK, SAT
- puszki, skrzynki, szafy instalacyjne
- i wiele więcej…

Rozwiązania konstrukcyjne produkowanych gniazd oparte są o typowe rozwiązania stosowane przez większość firm, jednak w wielu przypadkach wykorzystywana jest własna myśl techniczna (np. obcinaczka kabla w korpusie OC8) oraz rozwiązania chronione prawem patentowym (korpus skośny OC3, styk nożowy stosowany w korpusach OC6, OC7, OC8).

Pozostałe elementy bierne produkowane przez PTH MATT prezentowane są na stronie głównej www.matt.com.pl oraz na stronie dot. filtrów i zwrotnic częstotliwościowych.

Mamy nadzieję, że przy tak bogatej ofercie, nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie odpowiedni dla własnych potrzeb wyrób. Jeśli takiego nie będzie w naszej ofercie, prosimy o kontakt, na pewno postaramy się pomóc.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!


Poniżej zaprezentowana jest oferta gniazd firmy MATT:


Pomocne schematy, instrukcje, katalogi i artykuły:

PTH MATT jest aktualnie jednym z niewielu polskich producentów elementów biernych wykorzystywanych m.in. w sieciach telewizji kablowych i satelitarnych. Możemy zaprojektować i wyprodukować elementy według indywidualnych życzeń klienta, nawet w pojedynczych ilościach. Stosujemy uznane standardy światowe w zakresie projektowania i produkcji, prowadzimy wieloetapową 100% kontrolę jakości każdego wyprodukowanego wyrobu. Od 2007 r. stosujemy wdrożony System Zarządzania Jakością, obecnie ISO 9001:2008.

PTH MATT oferuje chyba najbogatszy w Europie wybór abonenckich gniazd antenowych, w kilkuset różnych typach oraz kilkunastu różnych korpusach, co powinno zadowolić najbardziej wymagających Klientów. Produkowane są gniazda antenowe radiowo-telewizyjne RTV, satelitarne RTV-SAT oraz multimedialne RTV-DATA, produkowane są także proste przyłącza abonenckie pozbawione jakiejkolwiek elektroniki.

Dodatkowo produkujemy wszelkiego typu filtry i zwrotnice  częstotliwościowe, zwrotnice multimedialne, izolatory, tłumiki szerokopasmowe i tłumiki kanału zwrotnego, odgałęźniki i rozgałęźniki, a także korektory, separatory oraz inne elementy bierne stosowane w sieciach zbiorczych, telewizji kablowych oraz indywidualnych instalacjach antenowych.  Jednocześnie w ofercie handlowej naszej hurtowni znaleźć można różnego typu osprzęt dodatkowy m.in. anteny i maszty, narzędzia i mierniki, elementy i urządzienia wykorzystywane w sieci RTV, RTV-SAT oraz sieci LAN, WAN i telekomunikacyjnej. W ofercie posiadamy szeroki wybór różnego typu kabli i przewodów. Dodatkowo nadal prowadzimy produkcję i sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari.

gniazda.com.pl - abonenckie gniazda RTV, RTV SAT, RTV DATA, zwrotnice multimedialne, rozgałęźniki i odgałęźniki antenowe, przyłącza abonenckie antenowe, komputerowe