Gniazda.com.pl
Matt.com.pl
PL EN

Od 1982 roku na rynku
producent abonenckich gniazd antenowych

O FIRMIE

Podział wg korpusów

Podział wg funkcji

Indywidualna produkcja na zamówienie
Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Innowacyjność, funkcjonalność, jakość
Nowości, promocje, wyprzedaże

Początki firmy PTH MATT w branży osprzętu antenowego i elementów biernych, to koniec lat osiemdziesiątych, kiedy rozpoczęto produkcję poszukiwanych wówczas gniazd i wtyków do odbioru telewizji zbiorczej AZART. Jednak początek lat 90. to burzliwy rozwój telewizji kablowych w Polsce. Brakowało wówczas wszystkiego. Wiele firm rozwijało wówczas swoją działalność handlową sprowadzając do kraju poszukiwane podzespoły. MATT wówczas również zdywersyfikował swoją działalność wprowadzając do swojej oferty także towary handlowe (początkowo głównie przewody, potem anteny i osprzęt antenowy), jednak główny nacisk położony został wtedy na poszerzenie oferty produkcyjnej. Opracowano, wdrożono do produkcji i dokonano homologacji w Ministerstwie Łączności abonenckie gniazda RTV spełniające wysokie wymagania stawiane elementom składowym kablowych sieci telekomunikacyjnych.

Początkowo były to tylko dwa typy gniazd końcowych, potem poszerzano ofertę o nowe typy gniazd (przelotowe, zakończeniowe, satelitarne, końcowe z różnymi filtrami itp.). Obecnie wdrożonych mamy kilkanaście korpusów, w oparciu o które produkujemy kilkaset różnych typów gniazd różniących się budową, przeznaczeniem, konstrukcją elektroniczną; wykonujemy również produkcję małoseryjną spełniającą indywidualne wymagania klienta.

MATT produkuje w Polsce, stosuje uznane standardy światowe w zakresie projektowania i produkcji, przestrzega wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, prowadzi wieloetapową 100% kontrolę jakości każdego wyprodukowanego wyrobu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jeśli znajdziecie Państwo w niej coś intersującego  – zapraszamy do współpracy, jeśli nie – prosimy o kontakt, może będziemy mogli pomóc.

ZAPRASZAMY NA INNE NASZE STRONY (są jeszcze w budowie, stąd często z niepełną funkcjonalnością z wadliwymi danymi, za co przepraszamy):

oraz do naszego sklepu na allegro:


  • Budynek firmy PTH MATT

  • Wejście do sklepu PTH MATT

  • Wjazd na posesję przy budynku PTH MATT

  • Sklep PTH MATT

  • Sklep PTH MATT

PTH MATT jest aktualnie jednym z niewielu polskich producentów elementów biernych wykorzystywanych m.in. w sieciach telewizji kablowych i satelitarnych. Możemy zaprojektować i wyprodukować elementy według indywidualnych życzeń klienta, nawet w pojedynczych ilościach. Stosujemy uznane standardy światowe w zakresie projektowania i produkcji, prowadzimy wieloetapową 100% kontrolę jakości każdego wyprodukowanego wyrobu. Od 2007 r. stosujemy wdrożony System Zarządzania Jakością, obecnie ISO 9001:2008.

PTH MATT oferuje chyba najbogatszy w Europie wybór abonenckich gniazd antenowych, w kilkuset różnych typach oraz kilkunastu różnych korpusach, co powinno zadowolić najbardziej wymagających Klientów. Produkowane są gniazda antenowe radiowo-telewizyjne RTV, satelitarne RTV-SAT oraz multimedialne RTV-DATA, produkowane są także proste przyłącza abonenckie pozbawione jakiejkolwiek elektroniki.

Dodatkowo produkujemy wszelkiego typu filtry i zwrotnice  częstotliwościowe, zwrotnice multimedialne, izolatory, tłumiki szerokopasmowe i tłumiki kanału zwrotnego, odgałęźniki i rozgałęźniki, a także korektory, separatory oraz inne elementy bierne stosowane w sieciach zbiorczych, telewizji kablowych oraz indywidualnych instalacjach antenowych.  Jednocześnie w ofercie handlowej naszej hurtowni znaleźć można różnego typu osprzęt dodatkowy m.in. anteny i maszty, narzędzia i mierniki, elementy i urządzienia wykorzystywane w sieci RTV, RTV-SAT oraz sieci LAN, WAN i telekomunikacyjnej. W ofercie posiadamy szeroki wybór różnego typu kabli i przewodów. Dodatkowo nadal prowadzimy produkcję i sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari.

gniazda.com.pl - abonenckie gniazda RTV, RTV SAT, RTV DATA, zwrotnice multimedialne, rozgałęźniki i odgałęźniki antenowe, przyłącza abonenckie antenowe, komputerowe