Gniazda.com.pl
Matt.com.pl
PL EN

Od 1982 roku na rynku
producent abonenckich gniazd antenowych

Innowacyjność, funkcjonalność, jakość

Podział wg korpusów

Podział wg funkcji

Indywidualna produkcja na zamówienie
Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Innowacyjność, funkcjonalność, jakość
Nowości, promocje, wyprzedaże

W Przedsiębiorstwie Techniczno – Handlowym „MATT” jakość produktów i troska o zadowolenie Klienta są jednymi z najważniejszych elementów polityki firmy. Jest ona wpisana w najważniejszy dokument Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, jakim jest POLITYKA JAKOŚCI.

System ISO 9001 został wdrożony w 2007 roku i  jest skutecznie odnawiany co rok, ostatnio zgodnie z najnowszą normą ISO 9001:2008. Przestrzeganie powyższych norm ISO, współpraca z przedsiębiorstwami zapewniającymi wysoką jakość usług, kontrola na każdym etapie produkcji oraz 100% kontrola wyrobów finalnych gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów. Produkty wytwarzane przez nas – w przeciwieństwie do większości występujących na rynku – podlegają 100 % kontroli jakości niezależnie od stopnia skomplikowania wyrobu. Sprawdzane są podstawowe parametry każdego produktu, a nie tylko np. co dziesiątego czy setnego. To jest naszą silną stroną i przewagą nad konkurencją.

Firma nasza posiada własny Dział Konstrukcyjny wyposażony w nowoczesny sprzęt komputerowy i aparaturę pomiarową, a także w najnowsze systemy wspomagające projektowanie  - zarówno w dziedzinie elektroniki jak i mechaniki – dzięki czemu wytwarzane produkty spełniają najwyższe standardy oraz wymagania. Nasze wyroby posiadają często parametry, które są osiągalne jedynie przez największych światowych producentów elementów biernych CATV. Nasze wyroby mogą konkurować z najlepszymi światowymi produktami. O jakości produktów świadczy też wielkość reklamacji, który wynosi poniżej 0,1%!

W trakcie procesu produkcyjnego przestrzegane są wszystkie obowiązujące normy i zalecenia, od stycznia 2006 r. wdrożona została dyrektywa unijna w zakresie eliminowania z produktów substancji szkodliwych (RoHS).

Najlepszą metodą potwierdzić jakość produktów PTH MATT jest zakup  - początkowo chociażby jednej sztuki! – będziecie Państwo mile zaskoczeni i będziecie chcieli stosować produkty tylko PTH MATT.

PTH MATT jest aktualnie jednym z niewielu polskich producentów elementów biernych wykorzystywanych m.in. w sieciach telewizji kablowych i satelitarnych. Możemy zaprojektować i wyprodukować elementy według indywidualnych życzeń klienta, nawet w pojedynczych ilościach. Stosujemy uznane standardy światowe w zakresie projektowania i produkcji, prowadzimy wieloetapową 100% kontrolę jakości każdego wyprodukowanego wyrobu. Od 2007 r. stosujemy wdrożony System Zarządzania Jakością, obecnie ISO 9001:2008.

PTH MATT oferuje chyba najbogatszy w Europie wybór abonenckich gniazd antenowych, w kilkuset różnych typach oraz kilkunastu różnych korpusach, co powinno zadowolić najbardziej wymagających Klientów. Produkowane są gniazda antenowe radiowo-telewizyjne RTV, satelitarne RTV-SAT oraz multimedialne RTV-DATA, produkowane są także proste przyłącza abonenckie pozbawione jakiejkolwiek elektroniki.

Dodatkowo produkujemy wszelkiego typu filtry i zwrotnice  częstotliwościowe, zwrotnice multimedialne, izolatory, tłumiki szerokopasmowe i tłumiki kanału zwrotnego, odgałęźniki i rozgałęźniki, a także korektory, separatory oraz inne elementy bierne stosowane w sieciach zbiorczych, telewizji kablowych oraz indywidualnych instalacjach antenowych.  Jednocześnie w ofercie handlowej naszej hurtowni znaleźć można różnego typu osprzęt dodatkowy m.in. anteny i maszty, narzędzia i mierniki, elementy i urządzienia wykorzystywane w sieci RTV, RTV-SAT oraz sieci LAN, WAN i telekomunikacyjnej. W ofercie posiadamy szeroki wybór różnego typu kabli i przewodów. Dodatkowo nadal prowadzimy produkcję i sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari.

gniazda.com.pl - abonenckie gniazda RTV, RTV SAT, RTV DATA, zwrotnice multimedialne, rozgałęźniki i odgałęźniki antenowe, przyłącza abonenckie antenowe, komputerowe