Gniazda.com.pl
Matt.com.pl
PL EN

Od 1982 roku na rynku
producent abonenckich gniazd antenowych

Nowości w ofercie

Podział wg korpusów

Podział wg funkcji

Indywidualna produkcja na zamówienie
Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Polski produkt
Nowości w ofercie

Najnowsze produkty w ofercie PTH MATT !!!Najnowszą ofertą produkcyjną PTH MATT jest seria N gniazd abonenckich RTV, RTV-DATA. Seria ta wykonywana jest w prostopadłościennym korpusie ze wszystkim przyłączami w postaci gniazd typu FF.

Korpus ten jest na tyle dobrze dopracowany, że chyba jako jedyny spośród korpusów prostopadłościennych umośliwia wykonanie gniazda zarówno NATYNKOWEGO jak i PODTYNKOWEGO, w tym przystosowanego nawet do puszek instalacyjnych "starego" typu, tj. z użyciem łapek rozpierających, bez konieczności użycia wkrętów mocujących.

Każdy rodzaj gniazda serii N oferowany jest zarówno w typowym wykonaniu z pojedynczą izolacją w torze głównym, jak i z pełną IZOLACJĄ PODWÓJNĄ - w torze głównym oraz w torze masy.

Więcej informacji.

Przyłącza  abonenckie  serii  NPA  są  dwufunkcyjnymi  przyłączami umożliwiającymi podłączenie do abonenta kabla koncentrycznego albo kabla światłowodowego. Dzięki NPA możliwy  jest  jednorazowy  montaż gniazda abonenckiego – początkowo np. dla sieci HFC czy zwykłej sieci opartej na  kablach  miedzianych,  by  po  jakimś  czasie wykorzystując  to  samo  przyłącze  abonenckie, podłączyć światłowód do odbiornika optycznego.

Przyłącze NPA jest zbudowane tak, że pełni funkcję zarówno przyłącza NATYNKOWEGO jak i PODTYNKOWEGO, tzn. umożliwia wprowadzenie kabli również z puszki podtynkowej.

Więcej informacji. 

Abonenckie gniazdo satelitarne 2wejściowe TV-DATA / RTV-SAT czterowyjściowe, końcowe 2QD64V01F.

Gniazdo 2QD64V01 jest gniazdem 4-wyjściowym i jest połączeniem dwóch niezależnych gniazd 2-wyjściowych w jednym korpusie - multimedialnego gniazda (przyłącza wyjściowe z lewej strony) z tzw. DATĄ zaawansowaną (z KZ do 65 MHz) oraz gniazda satelitarnego (przyłącza wyjściowe z prawej strony).

Więcej informacji. 

Abonenckie gniazdo 2wejściowe RTV-DATA-SAT trójwyjściowe, końcowe 2QT04Y0.

Gniazdo 2QT04Y0 składa się z multimedialnego gniazda końcowego QTK 04 oraz z dodatkowego wyjścia F (prawe WY.) połączonego bezpośrednio z WE.SAT. Gniazdo to może zostać użyte w realizowaniu funkcji tzw. „powrotu” w bardziej rozbudowanych instalacjach indywidualnych.

Więcej informacji.Nowe gniazda z rodziny J w korpusach tradycyjnych serii L i K oraz w korpusie modularnym serii P.

W ofercie PTH MATT dostępne są nowe gniazda w ekonomicznej rodzinie J. W asortymencie dostępne są gniazda końcowe w korpusie tradycyjnym K (KJK) oraz L (LJK), gniazda przelotowe (KJP, LJP), zakończeniowe (KJZ, LJZ) oraz w korpusie modularnym (PJK, PJP, PJZ).

Więcej informacji.PTH MATT jest aktualnie jednym z niewielu polskich producentów elementów biernych wykorzystywanych m.in. w sieciach telewizji kablowych i satelitarnych. Możemy zaprojektować i wyprodukować elementy według indywidualnych życzeń klienta, nawet w pojedynczych ilościach. Stosujemy uznane standardy światowe w zakresie projektowania i produkcji, prowadzimy wieloetapową 100% kontrolę jakości każdego wyprodukowanego wyrobu. Od 2007 r. stosujemy wdrożony System Zarządzania Jakością, obecnie ISO 9001:2008.

PTH MATT oferuje chyba najbogatszy w Europie wybór abonenckich gniazd antenowych, w kilkuset różnych typach oraz kilkunastu różnych korpusach, co powinno zadowolić najbardziej wymagających Klientów. Produkowane są gniazda antenowe radiowo-telewizyjne RTV, satelitarne RTV-SAT oraz multimedialne RTV-DATA, produkowane są także proste przyłącza abonenckie pozbawione jakiejkolwiek elektroniki.

Dodatkowo produkujemy wszelkiego typu filtry i zwrotnice  częstotliwościowe, zwrotnice multimedialne, izolatory, tłumiki szerokopasmowe i tłumiki kanału zwrotnego, odgałęźniki i rozgałęźniki, a także korektory, separatory oraz inne elementy bierne stosowane w sieciach zbiorczych, telewizji kablowych oraz indywidualnych instalacjach antenowych.  Jednocześnie w ofercie handlowej naszej hurtowni znaleźć można różnego typu osprzęt dodatkowy m.in. anteny i maszty, narzędzia i mierniki, elementy i urządzienia wykorzystywane w sieci RTV, RTV-SAT oraz sieci LAN, WAN i telekomunikacyjnej. W ofercie posiadamy szeroki wybór różnego typu kabli i przewodów. Dodatkowo nadal prowadzimy produkcję i sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari.

gniazda.com.pl - abonenckie gniazda RTV, RTV SAT, RTV DATA, zwrotnice multimedialne, rozgałęźniki i odgałęźniki antenowe, przyłącza abonenckie antenowe, komputerowe